خبر فوری

تخریب سینمای مصادره شده در زنجان

[{'id' : '9060', 's' : '9060_11014.jpg', 'l' : '9060_11014.jpg', 'o' : '9060_11014.jpg'}]
گزارش خود را آپلود کنید
تایید نشده
ساخته شده در: شنبه 30 شهریور 1392
شهر: زنجان

با درود فراوان به محضر پر مهر شما

بنده هموطن شما از شهر زنجان مزاحمتون میشم . غرض از مزاحمت مطلبی بود راجع به غارت اموال یکی از بستگانم توسط جمهوری اسلامی قضیه از این قرار است که یکی از بستگان بنده بنام خانوم توران قهرمانی افشار پزشک ماما که با کار و کوشش شبانه روزی و با هزاران بدبختی قبل از انقلاب سینمایی را در زنجان احداث نمود و نام آن را بنام دخترشان ( لی لی ) نامگذاری کرد . 

متاسفانه بیشتر از ۵ و ۶ سال از تاسیس آن نگذشته بود که رژیم خمینی بر سر کار آمد و همان جوانان ابله و فریب خورد که به دست همین خانم از مادر متولد شده بودند به جای تشکر و قدردانی  ریختند به منزل این بیچاره  و منزلشان را غارت کردند و قصد کشتن او و شوهرشرش را داشتند که خوشبختانه این دو نفر فرار کردند ولی  سینما بدون هیچ دلیل توجیه کننده مصادره و به اموال خمینی و خمینی چی‌ها درآمد (باور بفرمائید این خانم بقدری مهربان و دلسوز بودند که وقتی برای زایمان به منزلی می رفتند و اگر میدند که وضع مالی آن خانواده خوب نیست نتنها از بابت زایمان پولی دریافت نمیکردند بلکه به آنها کمک مالی هم می نمودند ).

خلاصه پس از مصادره سینما نام سینما را عوض کردند و با نام سینما قدس شروع به فعالیت نمود . این خانم یعنی خانم توران قهرمانی افشار مدت ۳۴ سال چشم انتظار این بود که رژیم عوض شود و این بیچاره  مجددا صاحب اموال و  سینمای خود که حاصل یک عمر تلاش و زحمتش بود شود  ولی بدبختانه این تغییر صورت نگرفته و حدود یکماه پیش رژیم مفتخورسینما را بدون اجازه وی  تخریب نموده و کاملا با خاک یکسان کرده است و این بیچاره هم دادش به جایی نمیرسد و فقط نظاره گر محو اموال قانونی خود هست  و البته مردم زنجان هم از این قضیه بسیار ناراضی هستند چرا که یک سینمای بسیار مجهز که در خاورمیانه نمونه بود با خاک یکسان شده است.

خلاصه از بنده خواهش کردند که این موضوع را به اطلاع رسانه‌های خارجی برسانم و لذا بنده تصاویری را از سینمای مذکور به خدمتتان تقدیم میکنم و از شما خواهش میکنم این موضوع را بهر نحوی که صلاح میدانید در برنامه خوبتان مطرح بفرمائید تا مردم ایران آگاه باشند که این رژیم چقدر دد منش و چقدر مفتخور هست و هیچگونه رحمی بر اموال مردم و جان مردم نمی کند  هر چند که بیان این مطالب برای خانم قهرمانی  سینما نخواهد شد ولی حداقل درد درونی وی  را تا حدودی تسکین خواهد داد . و شاید وجدان کسانی را که در زمان انقلاب به منزل وی هجوم آوردند و اموالش را غارت کردند  بیدار نماید و نسل بعد از انقلاب را نیز از کم و کیف قضیه آگاه سازد و بدانند که این سینما متعلق به کس دیگری است نه جمهوری اسلامی!

نظر دهید

شبکه تلویزیونی مرجان. کلیه حقوق محفوظ می باشد © Website Development by AVAMAE